Wpadnij do Zakopanego na tydzień wspaniałe szlaki oraz górskie powietrze

Klimat najpiękniejszego kurortu jakim okrzyknięte jest Zakopane znane są nie wyłącznie w Polsce, ale również w całej Europie już od dziesiątek lat. To właśnie Zakopane było miejscem spotkań, relaksu a nawet inspiracją twórczości wielu artystów. Specyficzny klimat i położenie Zakopanego bardzo sprzyja zarówno aktywnemu wypoczynkowi jak również artystycznej refleksji.

Ze względu na wyjątkowe walory każdego roku bez względu na sezon odwiedza ten jedyny w swoim rodzaju kurort wypoczynkowy olbrzymia ilość gości. Żeby móc przyjąć tak olbrzymią ilość przyjezdnych Zakopane proponuje im dobrze rozbudowaną bazę lokalową. Jeszcze do niedawna oferta , którą stanowiły pokoje prywatne, pensjonaty góralskie czy pokoje hotelowe dziś wzbogacona została o luksusowe apartamenty oraz domki wypoczynkowe. Ich wyposażenie oraz położenie bez problemu jest w stanie zaspokoić każdego odwiedzającego Zakopane gościa, bez względu na jego nawet wygórowane preferencje.

Luksusowa pod względem warunków baza noclegowa usytuowana jest zarówno w cichych rejonach miasta jak również przy tętniącym życiem towarzyskim Krupówkach. Miłośnicy narciarstwa, mogą liczyć na miejsca noclegowe w bliskiej odległości szlaków narciarskich a fani górskich wędrówek mogą przebierać dowoli w ofertach z okolic Kościeliska. Oferta bazy noclegowej jaką przygotowało współczesne Zakopane nie ogranicza się wyłącznie do zagwarantowania odpowiednich warunków lokalowych, ale również różnorodnych atrakcji, które umilają wypoczynek. Goście luksusowych apartamentów czy komfortowo wyposażonych domków wypoczynkowych mogą korzystać w najczęściej z sauny, salonu Spa czy krytej pływalni. Na smakoszy góralskiej kuchni czekają restauracje, w których spożywaniu zaserwowanych dań towarzyszy lokalna muzyka przez góralskie kapele.

Więcej informacji zaczerpnięto ze strony:: ekskluzywne apartamenty zakopane